Facebook CommservisYouTube CommservisTwitter Commservis

Festival zdraví, krásy a pohybu již po třetí v Pardubicích

Tisková zpráva

Ve dnech 14. a 15. října 2016 proběhne festival zaměřený na zdraví, krásu a pohyb ve v kongresovém sále 3. patře Paláce Pardubice (dříve AFI Palace). Program je připravený v pátek od 13 do 19h a v sobotu 9,30h až 18,00h. Vstupenka na oba festivalové dny je symbolických 30 Kč.

Na festivalu se představí téměř 70 vystavovatelů, kteří reprezentují zdravý životní styl a péči o tělo. Festival zdraví, krásy, pohybu je určen všem, kdo chtějí aktivně žít a zajímají se o novinky a trendy v této oblasti.

Program akce se od loňského liší a značně se rozšířil

Program akce je opravdu bohatý. Můžete se osobně poradit s odborníky, jak podpořit své zdraví nebo si vyzkoušet a najít nové možnosti sportovních aktivit. Pouze v pátek bude exkluzivně k dispozici biorezonční přístroj Bicom Optima, který pomáhá eliminovat alergie a závislosti. Pořadatelka z agentury PAREXPO Adéla Trávníčková dodává: „Máte-li potíže s potravinovými nebo pilovými alergiemi nebo závislostí na nikotinu, určitě ho přijďte otestovat.“

Návštěvníci mohou využít po celou dobu konání akce měření zraku, přístroje na trénink mozku, vyšetření křečových žil a metliček, vyšetření karpálních tunelů a  desetinutová thajská masáž šíje v oblečení.  Samozřejmostí jsou kosmetické poradkyně, módní přehlídky či konzultace nutriční poradkyně. Zajímavý bude i  neurofeedback a termoregulační diagnostika od psychoterapeuta Jiřího Jedelského. Ten umí odhalit zdravotní problémy dříve, než se projeví a poradí Vám jak lépe pracovat s Vašimi emocemi.

Na festivalu se také soutěží! Můžete vyhrát víkendový pobyt v lázních Poděbrady nebo balíček kosmetiky Manufaktura. Stačí Vám k tomu vstupenka a vyplněný anketní lístek.

Partnery akce jsou například Oborová zdravotní pojišťovna, Oftex oční klinika, Aerospinning, a mnoho dalších.

Celý program, články a další informace naleznete na webu akce http://www.zdravi-krasa-pohyb.cz/

Kontakt:

Bc. Marta Bergmanová

bergmanova@commservis.com

tel: 734 335 909

 

 

 

Zeptejte se na cokoliv

Jméno *
E-mail *
Telefon *
Město *
Zpráva *
 

Kontakt

Commservis.com | partner MALL GROUP, CZ, SK, PL, HU a SLO
FB: www.facebook.com/commservis
E-mail: info@commservis.com
Stránky vytvořila TAH reklamní agentura www.tah.cz