Facebook CommservisYouTube CommservisTwitter Commservis

O společnosti

Z historie po současnost

Na začátku byla touha něco dokázat
V září 2004 byla založena agentura s názvem Commservis.com. Ta rozhýbala stojaté vody českého marketingu a public relations. Nové metody, kreativní forma, dynamický postoj a provokativní nápady začaly přitahovat stále více klientů. Agentura rok od roku rostla a klienti především oceňovali inovativní služby, kreativní kampaně a neotřelý přístup k řešení svých problémů.

Partnerstvím k nejvyšší kvalitě
Po roce 2009 přišla nabídka z Rakouska, kde bylo agentuře Commservis.com nabídnuto partnerství s největší a nejrychleji rozstoucí vzdělávací společností ve střední a východní Evropě WIFI International. To otevřelo dveře do nových oblastí. Vznik WIFI Czech Republic je datován od 15. září 2011. Od té doby se školí i na Slovensku a v Rakousku.

Vzdělávací kurzy Commservis.com a WIFI Czech Republic realizují společně. Commservis.com zaměřil svou činnost na marketing, public relations, krizovou komunikaci a strategie formou školení i následné realizace u klienta.

Společně jsme specialisté především na kurzy „šité na míru“, při kterých se maximálně snažíme vyhovět specifickým požadavkům klientů.  Před samotným předložením nabídky proto na společných setkáních se zástupci firem analyzujeme vzdělávací potřeby dané společnosti, oslovujeme nejvhodnější lektory a navrhujeme takové metody vzdělávání, aby pro klienta bylo dosaženo co největšího efektu.

Nové pobočky
Commservis.com a WIFI Czech republic sídlí v Piletické ulici v areálu letiště Hradci Králové v Technologické centru Microsoft a nově i v centru Prahy! Výborně dostupná lokalita s příjemným prostředím láká klienty i jen na malé posezení u skvělé kávy a debatě nad další strategií jejich firmy. Společnosti působí po celé Evropě.

Zeptejte se na cokoliv

Jméno *
E-mail *
Telefon *
Město *
Zpráva *
 
Stránky vytvořila TAH reklamní agentura www.tah.cz