Facebook CommservisYouTube CommservisTwitter Commservis

Ve Vysokém Mýtě vyrostla další úspěšná automobilka

Tisková zpráva

Tisková zpráva

Kontakt: Marta Bergmanová, e-mail: bergmanova@commservis.com, tel. +420 732 807 428

 

Ve Vysokém Mýtě vyrostla další úspěšná automobilka

Vysoké Mýto - Město Vysoké Mýto je známé díky automobilovému průmyslu a opět se začalo rozvíjet. Od roku 2014 do jeho bohaté historie přibyla společnost ZEBRA GROUP, která má ve Vysokém Mýtě výrobní zázemí a vyniká na trhu s užitkovými vozidly, a rychle se rozvijí její produkce. Vedle výrobce autobusů Iveco je to další firma, která se rozhodla dát své sídlo do kolébky karosářství v České republice. Její ojedinělý projekt multifunkčního vozidla nemá v České republice konkurenci.

„Zebra disponuje plnohodnotnou třícestnou hydraulikou. Ta umožňuje využití široké škály aplikací a nástaveb. Její variantnost předurčuje užitkový vůz ZEBRA k nasazení při údržbě komunikací, nakládání s odpady, údržbě zahrad, parků, průmyslových areálů nebo při stavebních pracích,“ říká jednatel společnosti Petr Řihák.

 

Historie výroby užitkových vozidel  v Česku sahá až do devadesátých let minulého století

Zlomový vývoj a nová epocha užitkových vozidel začala až v roce 2014.  ZEBRA GROUP je ještě stále nováčkem na trhu, ale zájem obecně o zebracaru je veliký. Především zahraniční trhy jako Japonsko a Spojené Státy mají o tento druh víceúčelových vozů velký zájem.

Vozidlo je vyráběno ve dvou rozměrech a to krátké a dlouhé. Dlouhá varianta vozu ZEBRA má o 35 - 40 cm celkovou délku i rozvor náprav, než varianta krátká. Ostatní technické parametry a jízdní charakteristiky jsou u obou vozů shodné. Jednotlivé nástavby zaručují všestranné využití v jakýchkoliv podmínkách. Jako jediný výrobce užitkových vozidel máme schválenou sériovou výrobu  a dlouhodobě jsme se zapojili do činnosti AUTOSAP ČR (sdružení Automobilového průmyslu ČR).

Společnost pečuje nejen o svá auta, ale i o klienty. Samozřejmostí je info servis, dostupná a neustále se rozšiřující profesionální servisní síť. Velkým benefitem při koupi tohoto vozu je 3letá záruka, která se vztahuje na celé vozidlo bez omezení. „Domnívám se, že jsme jediní na našem trhu, který disponuje takovým pojištěním vozu. “ řekl jednatel společnosti Petr Řihák.

Marta Bergmanová

Pro více informací navštivte web www.zebracar.cz/ nebo sledujte Zebru na Facebooku: www.facebook.com/multicar.zebra/. Tel: 773 759 357

Zeptejte se na cokoliv

Jméno *
E-mail *
Telefon *
Město *
Zpráva *
 

Kontakt

Commservis.com | partner MALL GROUP, CZ, SK, PL, HU a SLO
FB: www.facebook.com/commservis
E-mail: info@commservis.com
Stránky vytvořila TAH reklamní agentura www.tah.cz