Facebook CommservisYouTube CommservisTwitter Commservis

Rekordní maminkovské předvánoční soutěžení na téma bezpečnost hraček

Tisková zpráva

Praha – Občanské sdružení Budulinek.eu i letos připravilo pravidelnou předvánoční vzdělávací soutěž. Ta bývá vyhlášena v druhé polovině listopadu a trvá téměř měsíc. Tentokrát se zaměřila na vědomosti v oblasti bezpečných hraček. Soutěže se i letos v rekordním počtu účastnily především maminky.

„Letos byla soutěž koncipována jako kvíz. Ten se skládal z 10 otázek. Byl interaktivní a zábavnou formou Vás přiměl k zamyšlení nad danou problematikou. Otázky doplňovaly barevné ilustrace, aby byly lépe vnímány dětmi, a ty se mohly také zapojit. Soutěžící, který zodpověděl nejvyšší počet otázek správně v nejkratším časovém limitu, vyhrál,“ říká vedoucí projektu Budulinek.eu Lenka Mužíčková, podle které byl o soutěž rekordní zájem.

„Soutěžit maminky mohly i několikrát po sobě, započítával se jen nejlepší výsledek. Soutěž má motivovat k samovzdělávání v oblasti spotřebitelských práv a dle výsledků můžeme konstatovat, že byla úspěšná,“ dodala Lenka Mužíčková.

Vánoční nadílka až pro 250 soutěžících

Pro výherce byly připraveny skvělé ceny a tím nejlepším bylo, že téměř pro každého! Prvních dvě stě padesát soutěžících obdrželo Knížku pro rozumbrady. Jedná se o krásnou interaktivní knihu z rukou grafičky Veroniky Hrozinkové, v níž můžete čerpat nápady na kreativní aktivity s dětmi na dlouhé zimní večery.

„Pro docílení lepších výsledků v testu, nebo osvěžení znalostí v oblasti bezpečnosti hraček, stačilo prostudovat sekce Hračky nebo Vaše dotazy a komentáře. To jsou i nejnavštěvovanější části naše informačního portálu,“ prozradila Lenka Mužíčková.

Projekt na ochranu dětí před nebezpečnými výrobky Budulinek.eu založila lékařka Zuzana Roithová. Cílem projektu je poskytovat informace, aby se rodiče i široká veřejnost lépe orientovali na trhu v oblasti nezávadných hraček, oblečení, obuvi a potravin.  

 

Více informací naleznete na webu: www.budulinek.eu

 

Zeptejte se na cokoliv

Jméno *
E-mail *
Telefon *
Město *
Zpráva *
 

Kontakt

Commservis.com | partner MALL GROUP, CZ, SK, PL, HU a SLO
FB: www.facebook.com/commservis
E-mail: info@commservis.com
Stránky vytvořila TAH reklamní agentura www.tah.cz