Facebook CommservisYouTube Commservis
Odkaz
O společnosti
Odkaz
Služby
Odkaz
Reference
Odkaz
Aktuality
Odkaz
Náš tým

O společnosti

Z historie po současnost

Na začátku byla touha něco dokázat
V roce 2004 byla založena agentura s názvem Commservis.com. Ta přinesla čerstvý vítr do českého marketingu a public relations. Nové metody, kreativní forma, dynamický postoj a provokativní nápady začaly přitahovat stále více klientů.

Dobré jméno se začalo šířit
V roce 2006 pracovali v agentuře už čtyři lidé. Agentura rostla rok od roku. Klienti oceňovali inovativní služby, kreativní kampaně a neotřelý přístup k řešení svých problémů.

Partnerstvím k nejvyšší kvalitě
Po roce 2009 přišla nabídka z Rakouska, kde bylo agentuře Commservis.com nabídnuto partnerství s největší vzdělávací společností ve střední a východní Evropě WIFI International. To otevřelo dveře do nových oblastí.
Vznik WIFI Czech Republic je datován od 15. září 2011. Od té doby se školí po celé ČR i na Slovensku. Vzdělávací kurzy tak přešly z Commservis.com na WIFI Czech Republic a Commservis.com zaměřil svou činnost speciálně na marketing, PR, krizovou komunikaci a strategie.

Současnost
Commservis sídlí v Piletické ulici v areálu letiště HK. Výborně dostupná lokalita s příjemným prostředím láká klienty i jen na malé posezení u skvělé kávy a debatě nad další strategií jejich firmy. Společnost působí po celé ČR.

Služby

Vivamus iaculis ipsum tellus, non mollis metus viverra nec.

Reference

Klienti, kteří využívají našich služeb

Aktuality

Náš tým

Zeptejte se na cokoliv

Jméno *
E-mail *
Telefon *
Město *
Zpráva *
 

Jak se k nám dostanete

Vivamus iaculis ipsum tellus, non mollis metus viverra nec.

 
Stránky vytvořila TAH reklamní agentura www.tah.cz