Facebook CommservisYouTube CommservisTwitter Commservis
O společnosti
Služby
Reference
Aktuality
Náš tým
Kontakty

O společnosti

Z historie po současnost

Na začátku byla touha něco dokázat
V září 2004 byla založena agentura s názvem Commservis.com. Ta přinesla čerstvý vítr do českého marketingu a public relations. Nové metody, kreativní forma, dynamický postoj a provokativní nápady začaly přitahovat stále více klientů. Agentura rok od roku rosta a klienti především oceňovali inovativní služby, kreativní kampaně a neotřelý přístup k řešení svých problémů.

Partnerstvím k nejvyšší kvalitě
Po roce 2009 přišla nabídka z Rakouska, kde bylo agentuře Commservis.com nabídnuto partnerství s největší a nejrychleji rozstoucí vzdělávací společností ve střední a východní Evropě WIFI International. To otevřelo dveře do nových oblastí. Vznik WIFI Czech Republic je datován od 15. září 2011.Od té doby se školí po celé ČR i na Slovensku a v Rakousku.

Vzdělávací kurzy tak přešly z Commservis.com na WIFI Czech Republic a Commservis.com zaměřil svou činnost výhradně na marketing, public relations, krizovou komunikaci a strategie.

Rozšířili jsme se do Prahy
Commservis.com sídlí v Piletické ulici v areálu letiště Hradci Králové a nově i v centru Prahy. Výborně dostupná lokalita s příjemným prostředím láká klienty i jen na malé posezení u skvělé kávy a debatě nad další strategií jejich firmy. Společnost působí po celé Evropě.

Služby

Vivamus iaculis ipsum tellus, non mollis metus viverra nec.

Reference

Nejlepší naší referencí Commservis.com jsou naši spokojení klienti. Jsme s vámi již od roku 2004.

Aktuality

Náš tým

Zeptejte se na cokoliv

Jméno *
E-mail *
Telefon *
Město *
Zpráva *
 

Jak se k nám dostanete

Vivamus iaculis ipsum tellus, non mollis metus viverra nec.

 
Stránky vytvořila TAH reklamní agentura www.tah.cz