Aktuality

Třídit podle: 
25.08.2015 -  Společnost TelPro získala silného partnera
Společnost TelPro navázala spolupráci s PR komunikační agenturou Commservis.com. Úkolem agentury bude podílet se na budování značky TelPro a mediálně společnost profilovat jak u odborné, tak u laické veřejnosti. Zároveň se bude podílet na medializaci nového systému The Authentizer.
24.08.2015 -  V Olomouci vzniká TMS Akademie
Olomoucká společnost VALIANT - TMS Czech s.r.o. patří v České republice mezi nejvýznamnější společnosti podnikající v oblasti automobilového průmyslu a zároveň je vzorem perfektní evropské firmy. Je dostatečně finančně silná pro mezinárodní konkurenci a dostatečně malá na to, aby zde ještě lidé byli důležití.
16.08.2015 -  Pardubická výstavní a veletržní si zvolila Commservis jako svého mediálního partnera
Agentura Commservis.com se dohodla na úzké spolupráci v oblasti mediální komunikace a marketingu s Pardubickou výstavní a veletržní, s.r.o.
13.08.2015 -  Tři desítky mladých lidí ze šesti zemí míří na Vysočinu na jedenáctý ročník letní žurnalistické školy
Po jedenácté se uskuteční od neděle 16. srpna v Havlíčkově Brodě Letní žurnalistická škola Karla Havlíčka Borovského 2015, jejímž hlavním tématem budou polsko-české vztahy.
30.07.2015 -  Eva Fruhwirtová v magazínu na rádiu Petrov
V pondělí 3. srpna od 18 hodin bude v magazínu rádia Petrov hovořit s moderátorkou Karolínou Antlovou mentální trenérka Eva Fruhwirtová.
30.07.2015 -  Správné využití volného času je pro děti zásadní
Smysluplné trávení volného času je neoddělitelnou součástí výchovy dětí a mládeže. Ta musí stát na třech pilířích – rodina, škola, volný čas. Všem třem těmto oblastem je třeba věnovat pozornost. Pokud jeden z pilířů nestojí na pevných základech, zdravému rozvoji dítěte něco chybí. Co se týče volného času, jsou nejlepší kroužky nebo oddíly, které fungují celoročně. Ty mají na rozvoj dětí největší vliv.
27.07.2015 -  Eva Fruhwirtová na Českém rozhlase Pardubice
17. července hovořila Eva Fruhwirtová v Radioporadně na Českém rozhlase Pardubice s moderátorkou Kateřinou Prouzovou o tom, proč je pro mozek důležité odpočívat a především jak na to.
20.07.2015 -  Okurková sezóna nám nehrozí
Ani v období prázdnin se práce v Commservis.com nezastavila. V současné době usilovně pracujeme na mediálních kampaních, které budou spuštěny na podzim.
22.06.2015 -  Veletrh firem a práce FORTEL 2015 v Třebíči nabídne program pro celou rodinu
Veletrh firem a práce s názvem Fortel, který se připravuje v Třebíči na 26. a 27. června, bude největší a nejrozsáhlejší prezentací výrobků, služeb a pracovních příležitostí za posledních dvacet pět let v regionu.  Společnost Commservis.com je spolupořadatelem odpoledního semináře "Jdi na to s fortelem!"
05.06.2015 -  Commservis pomohl odstartovat stavbu nových bytů v Hradci Králové
Společnost Rezidence Na Plachtě dnes poklepala základní kámen stejnojmenného bytového komplexu Rezidence Na Plachtě v královéhradeckých Malšovicích. Slavnostní poklepání základního kamene se konalo vedle staveniště projektu Rezidence Na Plachtě a Commservis byl u toho.
1 2 3 4 5 6 7 > >>|