Aktuality

Třídit podle: 
16.04.2014 -  Dnes si můžete vyzkoušet Mindball na Hradeckém startovači
Místo: Hradec Králové
Dnes si můžete vyzkoušet Mindball v rámci unikátní akce Hradecký startovač, kterou pořádá hradecké Technologické centrum. Těšíme se na vás!
Více informací zde
15.04.2014 -  Teplárenské dny zahájily slavnostně letošní ročník
Místo: Hradec Králové
Agentura Commservis.com se jako mediální partner zúčastnila slavnostního zahájení Teplárenských dnů 2014, pro které vytvářela jednotlivé mediální kampaně a zvala jak odbornou tak laickou veřejnost. Přejeme letošním Teplárenským dnům hodně úspěchů!
04.04.2014 -  Dobrá zpráva: Manažeři Commservis.com přestavili mentální trénink ve Švédsku
Manažeři Commservis.com Tomáš Zdechovský a Markéta Fixová představili projekt mentálního tréninku svým partnerům ve švédském Stockholmu a domluvili se na další spolupráci.
03.03.2014 -  Commservis.com pořádá oslavy DNE MOZKU
Místo: Hradec Králové
Společnost Commservis.com ve spolupráci se Studijní a vědeckou knihovnou v Hradci Králové oslaví DEN MOZKU, který proběhne 13.3.2014 v konferenčním sále Studijní a vědecké knihovny v Hradci Králové.
Vstup je v rámci oslav ZDARMA.
22.02.2014 -  Eva Fruhwirtová představí studentům ve Znojmě trénink paměti a koncentrace
Na středu 26. února připravila mentální trenérka Eva Fruhwirtová pro studenty střední zdravotnické a vyšší odborné školy Jana Palacha ve Znojmě speciální workshop tréninku paměti a koncentrace.
06.02.2014 -  Commservis.com bude testovat nové studijní materiály pro pečovatelky
Agentura Commservis.com je partnerem mezinárodního projektu BID (Kvalifikace pečovatelek v němčině) v rámci kterého budou vyvinuty studijní materiály pro pečovatele a zdravotní sestry, kteří se chystají vydat za prací do Rakouska nebo Německa. V této chvíli vstupuje projekt do nové fáze: testování a kulturní přizpůsobení studijních materiálů, na jejichž přípravě se podíleli odborníci z celkem osmi evropských zemí.
02.02.2014 -  Eva Fruhwirtová certifikovaným trenérem paměti
Eva Fruhwirtová úspěšně absolvovala akreditovaný kurz pro trenéry paměti. Veřejný seminář v rámci Národního tréninku paměti připravuje v Třebíči 11. března v městské knihovně.
27.01.2014 -  Společnost Commservis.com provedla průzkum v oblasti alkoholu na pracovišti
Počet lidí propuštěných z důvodu konzumace alkoholu v pracovní době začal klesat. Vyplývá to z lednového průzkumu agentury Commservis.com, zabývající se dlouhodobě výzkumy trendů v oblasti personalistiky, v 71 českých firmách.
12.01.2014 -  Hradecká neurolaboratoř navázala spolupráci se střední školou v Pardubicích
Místo: Hradec Králové/Pardubice
Na počátku letošního roku hradecká neurolaboratoř Commservis.com navázala v oblasti neurotechnologií spolupráci se Střední průmyslovou školou elektrotechnickou v Pardubicích. Cílem této spolupráce je vynalézt takové přístroje, které budou pomáhat při rehabilitaci dětí a lidí, již utrpěli nějaké poranění hlavy nebo jsou po autonehodě.
06.01.2014 -  Commservis.com je partnerem Teplárenských dnů
Již jubilejní 20. ročník Teplárenských dnů se uskuteční v Hradci Králové ve dnech 15.-17. dubna 2014. Místem konání bude Kongresové centrum Aldis. Návštěvníky zde čeká řada odborných konferencí, kde se mohou setkat s odborníky na energetiku, zástupci výrobních a obchodních firem a dozvědět se o novinkách v tomto oboru. Společnost Commservis.com je partnerem této akce.
1 2 3 4 5 6 7 > >>|