Aktuality

Třídit podle: 
25.09.2014 -  Neurolaboratoř Commservis.com je partnerem projektu Srdcerváči
Naše společnost je hrdým partnerem projektu Srdcerváči, který se celým srdcem rve za dostatek férové práce pro zdravotně postižené.
12.09.2014 -  V sobotu 20. září budeme na veletrhu FOR ARCH s Bárou Špotákovou
V sobotu 20. září se zúčastní oštěpařka Bára Špotáková mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH v Praze na výstavišti v Letňanech. Od 11 do 13 hodin bude na stánku tradičního vystavovatele HELUZ její autogramiáda. Commservis.com a reklamní agentura Relative se podílí na přípravě programu.
10.09.2014 -  Uskutečnil se další kurz v projektu Mentální koučink
V sobotu 6. září se konal v Hradci Králové v pořadí třetí kurz v rámci projektu Mentální koučink. Lektorka Eva Fruhwirtová představila přístroje, software a další způsoby tréninku mozku.
07.09.2014 -  Mindball na třebíčském dnu bez nudy. Commservis je tradiční partner
V sobotu 6. září se v Třebíči konala přehlídka volnočasových aktivit s názvem S námi bez nudy.Commservis.com je dlouholetým partnerem pořádajících organizací – Rady dětí a mládeže Kraje Vysočina, sdružení Kadet a nově také Domu dětí a mládeže v Třebíči.
29.08.2014 -  Certifikát Zlatý partner FOR JANE pro Commservis.com
Občanské sdružení FOR JANE, které pomáhá handicapovaným, ocenilo Commservis.com a Evu Fruhwirtovou za dlouholetou spolupráci a podporu.
19.08.2014 -  Eva Fruhwirtová na Českém rozhlase o nové závislosti – být online
Mnohá povolání nejsou vázaná na pevnou pracovní dobu. Nepravidelný režim způsobuje, že člověk přestane rozlišovat mezi dobou na práci a na odpočinek. Vzniká nová závislost – být online. O tomto fenoménu hovořila na Českém rozhlase Eva Fruhwirtová.
21.07.2014 -  Neurolaboratoř pomůže zdravotně postiženým
Místo: Hradec Králové
Naše neurolaboratoř se zapojila do programu Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP).
07.07.2014 -  Commservis.com je členem Energetického Třebíčska
Místo: Vysočina
Commservis.com se stal členem sdružení Energetické Třebíčsko, které sdružuje firmy a instituce v okolí Jaderné elektrárny Dukovany, a jehož cílem je  výstavba pátého bloku v Dukovanech.
04.07.2014 -  Novým jednatelem společnosti Commservis.com se stal Josef Nádvorník
Místo: Hradec Králové
Nově zvolený europoslanec Tomáš Zdechovský k 1. červenci 2014 skončil ve funkci jednatele a ředitele společnosti Commservis.com. Jeho nástupcem se stal Josef Nádvorník, který výkon své funkce odstartoval 2. července.
02.06.2014 -  Markéta Fixová je od dnešního dne senior manažerkou
Naše kolegyně Markéta Fixová je od dnešního dne senior manažerkou ve společnosti Commservis.com. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v nové pozici.
1 2 3 4 5 6 7 > >>|